Kontakti

Sazinies ar mums sev ērtākā veidā, mēs sniegsim atbildes uz Taviem jautājumiem un palīdzēsim atrisināt jebkādas problēmas, kas ir saistītas ar Lady-Comp® produktiem.


Piezvani
(darbdienās 9-17)
(+371) 29-35-37-93
Uzraksti ziņojumu
Sazinies ar mums online čatā


Uzņēmuma rekvizīti:


SIA "PRO NATURAL''

Reģ. Nr. 40003929824

Officiālais Valley-Electronics GmbH (Vācija)

un Valley-Electronics AG (Šveice) pārstāvis Baltijas valstīs.

Banka: AS „Swedbank’’, LV50HABA0551017961092

Juridiskā adrese: Kalnbērzi, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2113
Juridiskajā adresē apmeklētāji netiek pieņemti.


Mūsu sadarbības partneri:


Klīnika "Ģimenes Sirds"


Gāles iela 27, Sigulda, LV-2150 Klīnikas darba laiks*: P. – Pt.: 9.00 – 17.00. Sestdienās, svētdienās slēgts. Tālrunis: +371 2922-6968. E-pasts: info@gimenessirds.lv *Atsevišķu speciālistu darba laiks var atšķirties no klīnikas darba laika, skatīt klīnikas mājaslapā.


InternetAptieka.lv


Dzelzavas ielā 120M, Rīgā, LV-1021 Darba laiks: P. - Pt.: 9.00 - 18.00. Sestdienās, svētdienās slēgts. Mob. tālrunis: 26699176; Tālrunis: 67147058.


P. Brieža ielā 8, Rīgā, LV-1010 Darba laiks: P. - Pt.: 8.00-20.00, Sestdienās no 9.00-16.00. Svētdienās slēgts. Mob. tālrunis: 26622976; Tālrunis: 67333031.

Par mums­­­­­
Mēs mīlam palīdzēt sievietēm izprast auglību, tāpēc mēs pārdodam Lady-Comp®, visvērtīgāko un uzticamāko auglības uzraugu, kuru izstrādājuši un ražojuši cilvēki, domājot par sieviešu veselību un dzīves kvalitāti.


MŪSU MISIJA:

zinoša, vesela un laimīga sieviete.

Mēs nekonkurējam ar farmācijas nozari. Mēs esam šeit dēļ tām sievietēm, kuras dažādu iemeslu dēļ nedrīkst vai nevēlas izmantot hormonālo vai cita veida kontracepciju. Mēs esam laimīgi piedāvāt alternatīvu, kas ļauj sievietēm būt savas dzīves noteicējām dzīvojot saskaņā ar savu ķermeni, būt laimīgām un veselām.
Esmu sertificēta simptotermālās un Billingsa ovulācijas metožu skolotāja, konsultēju un vadu sieviešu auglības lekcijas. 2007. gadā meklējot sev alternatīvu kontracepcijai, atklāju Lady-Comp. Mani pārsteidza tas, cik efektīvi un vienkārši tehnoloģija spēj saprast sievietes dabu, sniedzot iespēju pašai būt savas intīmās dzīves noteicējai. 
Esmu strādājusi par ginekoloģijas un dzemdību nodaļas vadītāju “Vidzemes slimnīcā”. Ginekoloģisko operāciju iemaņas apguvu pie tādiem izciliem skolotājiem kā Nellija Lietuviete (“Gaiļezera” klīn.universitātes slimnīca) un Marija Zvaigznīte (ginekologs – onkologs)» Sertifikāts Laparaskopisko operāciju apgūšanā iegūts Francijā un Šveicē.
Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte, un pēdējo 12 gadu laikā mēs esam sasnieguši izcilu pakalpojumu līmeni. Mūsu pieredzējušās sieviešu auglības ekspertes vienmēr ir gatavas atbildēt uz Jūsu jautājumiem, mūsu noliktavā ir pietiekams preču daudzums,  piegādes ir ātras un uzticamas. Veicot ieguldījumu šajā augstas kvalitātes produktā,  esi pelnījusi neierobežotu bezmaksas atbalstu, kuru cenšamies savlaicīgi un kvalitatīvi nodrošināt. 
Stāsts par Lady-Comp®

Ar mīlestību mīlestībai: vācu ražošanas kvalitāte kopš 1986.gada.

Līdz 1985

Viss sākas ar mīlestību

Lady-Comp stāsts sākās vairāk nekā pirms trīsdesmit gadiem, kad Dr. Huberta Rečberga sieva piedzīvoja hormonālo tablešu blakusparādības. Uztraucoties par sievas veselību, Dr. H. Rečbergs nolēma viņai atrast perfektu alternatīvu. Viņš apzināja visas tajā laikā pieejamās dabiskās metodes un rūpīgi tās pārbaudīja, tomēr neviena nešķita perfekta.
1986 — 1987
device_hub

Mīlestība un zinātne iet roku rokā

Viņš nolēma izstrādāt savu metodi un izveidot viegli lietojamu ierīci, kas apvienotu ātru termometru ar izsmalcinātu datoru. Šī programma, pamatojoties uz visiem pieejamiem ģimenes plānošanas zināšanu noteikumiem, varētu iegūt statistiku un veikt ticamas prognozes.1986. gadā Dr. H. Rečbergs nodibināja Valley-Electronics GmbH. Valley-Electronics komanda - ginekologs, programmatūras speciālists, elektrotehniskais inženieris un dizaineris - izstrādāja pasaulē pirmo mini datoru Baby-Comp, sieviešu menstruālā cikla monitoringam. Baby-Comp bija balts vai melns, ar taisnu sensoru, biezāks par modeļiem, kurus mēs šodien pazīstam.
1987 — 1988
assignment_turned_in

Augsta ticamība pēc būtības

Dr. H. Rečberga mērķis bija nodrošināt sievietēm ļoti drošu, ērtu metodi, kas ļautu viņām justies droši un brīvi. Tādēļ Valley-Electronics uzstādīja augstus mērķus - pastāvīgi censties uzlabot ticamību saviem auglības datoriem, ieguldot pētniecībā un attīstībā, vienmēr novērtējot neatkarīgos un kritiskos klīniskos pētījumus.1988. gadā pirmo reizi tika veikts plašs pētījums Diseldorfas universitātē Vācijā , profesora Freundla vadībā. Pētījuma mērķis bija noteikt Baby-Comp uzticamību. Rezultāti bija iepriecinoši – termometrs (ar precizitāti 0.05°C) izrādījās ļoti precīzs, nevienas nevēlamas grūtniecības zaļajās dienās.
1988 — 1989
cake

Lady-Comp dzimšana

Klientu viedoklis un uzticība vienmēr ir bijusi galvenā motivācija uzlabošanai un attīstībai. 1989. gadā tika izstrādāts un ieviests jauns modelis, kas balstīts uz nopietniem pētījumiem un sieviešu viedokļiem. Piedzima Lady-Comp - mazāks, mūsdienīgāks un vieglāk izmantojams, aprīkots ar ergonomiski izliektu sensoru.Lady - Comp un Baby-Comp ne tikai veica vienkāršu temperatūras analīzi, bet arī informēja lietotājas par viņu ikdienas auglības stāvokli, sniedzot sīku statistiku, piemēram, vidējo cikla ilgumu, ovulācijas dienu, izmaiņas ciklā un progesterona trūkumu. Katrai sievietei bija iespēja uz ekrāna iepazīties ar saviem personīgajiem datiem vai lūgt tos izdrukāt pēc vajadzības.
1990 — 1997
timeline

Izmēģinājumu un pētījumu desmitgade

Turpmākie gadi tika veltīti Lady-Comp metodes smalkai uzlabošanai. Lady-Comp radītāji strādāja nenogurstoši, lai padarītu ierīci efektīvāku un drošāku. Mērķis bija panākt, lai Lady-Comp veiktu pēc iespējas vairāk kritisko testu, ko veica Eiropā vadošie auglības pētnieki:1992 Prof. Martínez, Amsterdama (Nīderlande)1992 Prof. Freundl, Barselonas kongress (Spānija)1994 Prof. Wildt, Erlangena (Vācija)1997 Prof. Dessole, Saassari (Itālija)
1998 — 2000
verified_user

Maksimālā iespējamā drošība

1998. gadā profesora Freundla vadībā Diseldorfas klīnikā Frauenklinik Benrath tika veikts plašs klīniskais pētījums, lai noteiktu medicīnā zināmo Perla indeksu, ko izmanto kontracepcijas metožu drošības noteikšanai. Lai veiktu pētījumu, bija jāanalizē vismaz 10 000 sieviešu cikli, tādēļ pētījumā tika iesaistītas visas Lady-Comp un Baby-Comp lietotāju lielvalstis kā Šveice, Vācija un Meksika. Datus analizēja neatkarīgi un īpaši kritiski pētnieki. Rezultāts bija pārsteidzošs un apstiprināja metodes ticamību. Aprēķināts, ka Perla indekss bija 0,7, tas nozīmē, ka zaļās dienas ar Lady-Comp metodi bija drošas ne mazāk kā 99,3%. Neviens cits auglības dators nevarēja piedāvāt tādu drošības līmeni.
2001 — 2003

Uz rietumiem ar mīlestību

2010. gadā Dr. H. Rečberga meita Natālija ar savu bērnības draudzeni Džesiku atver biroju ASV, lai sniegtu atbalstu klientēm. Vairāk un vairāk amerikāņu sieviešu vēlās iegādāties Lady-Comp.
2004 — 2006
star

Pērle, Lady-Comp jaunākā māsa

2004. gadā tika ieviests jauns modelis, pamatojoties uz klientu viedokļiem, kuri vēlējās mobilāku un pārvietojamu ierīci. Pearly piedāvāja lielāku neatkarību un rīcības brīvību sievietēm, kuras pavada daudz laika ceļā. Ar savu mazo litija bateriju, kompaktu un izturīgu korpusu, Pearly joprojām ir daudzu sieviešu iecienītais auglības dators.
2007 — 2010
thumb_up

Neatkarīgas medicīniskās analīzes

2007. gadā visus Lady-Comp pētījumus un kvalitātes procesus analizēja neatkarīga medicīnas iestāde: Lady-Comp tika atzīts par neapstrīdamu līderi auglības pārvaldībā.Polijas Ginekoloģijas biedrība 2010. gadā veica patstāvīgu pētījumu, kurā piedalījās 3332 cikli no 510 sievietēm. Rezultātā Perla Indekss vēlreiz apstiprināja iepriekšējo pētījumu rezultātus.
2010 — 2014
supervisor_account

Lepna komanda specializētu izplatītāju

2010. gads bija arī gads, kad Ķīnā tika ieviesta Lady-Comp. Kopējais izplatītāju skaits ir sasniedzis 30 un turpina pieaugt. Ķīnas izplatītājs veic milzīgas pūles, lai rūpētos par sieviešu vajadzībām, un palīdzēs visiem ķīniešu sievietēm kļūt par pieejamām ģimenes plānošanas zināšanām.
2015 — 2018
stars

Jaunās paaudzes monitori

Jaunās paaudzes lietotāji pieprasīja vairāk funkciju. Lady-Comp komanda, kam vienmēr ir rūpējusi sieviešu sapņu īstenošana, cītīgi strādāja un sagatavoja jaunu modeli. Tāpat kā visas medicīnas ierīces, tai bija jāveic plaša pārbaude, un tika veikti turpmāki pētījumi, lai Lady-Comp drošība augtu.Jaunais modelis piedāvā sievietēm lielāku brīvību, lielāku kontroli un lielāku elastību. Tagad lietotājas var integrēt un lejupielādēt savus datus, viegli pārvietot savu ierīci, ievadīt personiskos novērojumus, redzēt statistiku krāsainā ekrānā un būt drošām par rezultātu.
2018
lens

Mēs esam šeit

Lady-Comp ir pieejams vairāk kā 40 valstīs. 2015. gada janvārī Lady-Comp pārstāvji Eiropā pulcējās Murnau pilsētiņā Vācijā, lai pirms jaunākās paaudzes monitoru ieviešanas tirgū pārrunātu sadarbību, pakalpojumus un pieejas. Mēs lepojamies, ka turpinām Dr. H. Rečberga darbu. Lady-Comp tika izveidots domājot par sievieti un strādās, kamēr sievietēm būs nepieciešama palīdzība auglības noteikšanā.
2021

Jaunais Lady-Comp 2021

Jaunais Lady-Comp vienā ierīcē apvieno visas savu priekšgājēju Lady-Comp un Lady-Comp Baby funkcijas