Sievietes menstruālais cikls - Lady-Comp >

Sievietes menstruālais cikls - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        MENSTRUĀLAIS CIKLS      NEREGULĀRIE CIKLI     NEAUGLĪBAKatrai sievietei ir savs individuālais cikls

Sievietes reproduktivitāte sākas ar pubertitātes iestāšanos – pirmo menstruālo asiņošanu un beidzas ar pēdējo menstruāciju, iestājoties menopauzei.
Informācija, ko dators izmanto, lai noteiktu sievietes cikla auglīgās un neauglīgās dienas, tiek balstīta uz svarīgiem medicīniskiem faktiem par ikmēneša ciklu.

Tie ir sekojoši:

  • Sievietei ovulācija notiek vienu reizi menstruālā cikla laikā, retos gadījumos divas vai vairākas reizes, bet tās visas notiek 24h laikā;
  • Vienā ciklā ovulācija notiek labajā olnīcā, bet nakošajā ciklā - kreisajā olnīcā utt.;
  • Pēc ovulācijas olšūna ir spējīga apaugļoties maksimāli 18h;
  • Pēc dzimumakta spermatozoīdi sievietes ķermenī ir spējīgi pārvietoties un apaugļot olšūnu maksimums 120h (5 dienas).

Cikla garumi katrai sievietei ir atšķirīgi un reproduktīvās dzīves laikā konkrētai sievietei cikla garumi var svārstīties.
Menstruālais cikls sākas ar pirmo asiņošanas dienu, ko skaita kā 1. cikla dienu. Cikls beidzas tieši dienu pirms nākamā menstruālā cikla sākuma.
Nav pareizi uzskatīt, ka normāls cikla garums ir 28 dienas. Parasti tas svārstās no 25-35 dienām, bet ir arī īsāki cikli par 25 dienām un garāki par 35 dienām.
Cikla dators izmantos personisko cikla modeli kā pamatu tā aprēķiniem. Pēc kāda laika, ja lietotāja būs regulāri ievadījusi ikdienas temperatūras mērījumus un informāciju par menstruācijām, dators zinās, ka šai konkrētajai sievietei ovulācija notiks cikla X. dienā, un mēnešreizes sāksies pēc X dienām.


Menstruālajam ciklam izšķir 3 fāzes:
1. Pirmsovulācijas fāze jeb noteiktās neauglības fāze;
2. Ovulācija;
3. Pēcovulācijas fāze jeb absolūtās neauglības fāze.

Dotajā attēlā ir redzama temperatūras izmaiņas attēlojošā līkne un sievietes cikla laikā individuāli notiekošie procesi: 

Piemērā izmantots vidējais 28 dienu cikls, kurā ovulācija notiek 14. dienā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis ir statistisks piemērs, lielākajai daļai sieviešu ciklu garumi atšķiras un ovulācijas laiks katrā ciklā ir mainīgs.

Iepirkumu grozs:

    
"Es paliku stāvoklī pēc 1. mēneša. Pirms tam es mēģināju ilgu laiku, taču ar Jūsu produktu es to paveicu."
________________________________________________
JŪLIJA, Jūrmala | Maijs, 2014
MENSTRUĀLAIS CIKLS


1. Olnīca;
2. Folikuli (augošas olšūnas);
3. Dominantais folikuls;
4. Ovulācija;
5. Dzeltenais ķermenis (DzĶ);
6. DzĶ uzsūkšanās.


Hormoni un temperatūra
Ikmēneša menstruālā cikla laikā Jūsu reproduktīvā sistēma izdala divu veidu hormonus. 

Cikla pirmajā pusē (menstruāciju un folikulārās fāzes laikā – no pirmās menstruāciju dienas līdz ovulācijai) dominē estrogēns. Estrogēns palīdz jūsu olnīcām izveidot olšūnu, kas tiek atbrīvota ovulācijas laikā.

Jūsu cikla otrajā pusē (luteālās fāzes laikā – no ovulācijas līdz menstruāciju sākumam), virsroku ņem progesterons. Pēc ovulācijas progesterona pieaugums izraisa nelielu, tomēr viegli nosakāmu bazālās temperatūras paaugstinājumu.

Cikla beigās estrogēna un progesterona līmenis asinīs krītas, kas izraisa asiņošanu (endometrija slānīša noārdīšanos) - jauna cikla sākšanos.

Šāds ir modelis, pēc kura dators aprēķina sešas pamata dienas ciklā, kuru laikā dzimumakts var izraisīt grūtniecību. Šajā laikā Jūs varat brīvi izvēlēties, vai atturēties no seksa, lietot kontracepcijas barjermetodi, vai arī plānot mazuļa ieņemšanuSvarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē