Lady-Comp baby - Lady-Comp >

Lady-Comp baby - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

     METODE        LADY-COMP UN PEARLY      LADY-COMP BABY      FUNKCIONALITĀTE      SALĪDZINILady-Comp baby®- visām sievietēm, 

kas vēlas ieņemt bērniņu

Ja vēlaties ieņemt bērniņu, sevi nepakļaujot neskaitāmām medicīniskām procedūrām, tad auglības noteikšanas dators no Valley Electronics ir tieši priekš Jums. Lady-Comp baby®, balstoties uz ikrīta temperatūras mērījumiem, ziņos par Jūsu visauglīgākajām dienām: ovulācijas dienu un piecām dienām pirms tās.


Lady-Comp baby® nozīmē ko vairāk: tas izmanto statistikas metodes, lai atklātu dažādos neauglības iemeslus un tādejādi tas palīdz risināt individuālas ieņemšanas problēmas. Agrīna grūtniecības diagnosticēšana ir ļoti svarīga. Jo agrāk Jūs apzināties savu grūtniecību, jo agrāk pasargāsiet sevi un bērniņu no kaitīgiem ārējiem faktoriem, kas var izsaukt augļa attīstības defektus. Vissmagākie attīstības defekti rodas tieši pirmajās grūtniecības nedēļās, laikā kad daudzas sievietes vēl neapzinās savu grūtniecību.
Palīdz sapņiem kļūt par realitāti.

Lady-Comp baby ® plānošanas programmatūra speciāli radīta tām sievietēm, kuras plāno bērniņu, it sevišķi pāriem ar samazinātu auglību. Izsekojot dzimumakta norises laika datus kopā ar personīgo auglības ritmu, ir garantija, ka bērniņa ieņemšana notiks ātrākajā laikā.

        

                                                  Lady-Comp baby ® palīdzēs veiksmīgi plānot bērniņu, uzrādot sekojošu informāciju:
  • prognozēs pašas auglīgākās dienas;
  • uzrādīs anovulatoros ciklus (cikli, kuros nenotiek ovulācija), ovulācijas diapazonu;
  • sekos dzimumakta (DzA) datu ievadei;
  • ietverts grūtniecības tests;
  • uzrādīs plānošanas panākumu skaitu un izteiks gaidāmā bērniņa dzimuma prognozi;
  • uzrādīs precīzus ieņemšanas un gaidāmo dzemdību datumus.


LADY-COMP® baby  uzrāda grūtniecību
Ja Jums būs iestājusies grūtniecība, Lady-Comp® baby ziņos par to daudz agrāk nekā jebkurš cits grūtniecības tests. Tas iespējams tādēļ, ka Lady-Comp® baby identificē pat visnelielākās temperatūras svārstības. Grūtniecību identificē trīs fāzēs – piektajā dienā pēc apaugļošanās kā iespējamu, 15. dienā kā varbūtēju un 18. dienā to apstiprina kā esošu. Lady-Comp® baby  var identificēt iespējamo grūtniecību jau piektajā dienā tikai tāpēc, ka Jums bija jāievada datorā datums, kad notika dzimumakts un datora “zināšanām” par ovulācijas norises laiku. Tieši balstoties uz šiem datiem, Lady-Comp® baby automātiski un precīzi noteiks dzemdību datumu.
Pēdējais datums pirms ovulācijas, kurā bija noticis dzimumakts, tiek pieņemts par pamatu, lai prognozētu gaidāmā bērniņa dzimumu, ieņemšanas un dzimšanas laiku. Aprēķinot dzimšanas datumu un grūtniecības laiku pēc pēdējo mēnešreižu pirmās dienas, ir ļoti neprecīzs. Daudzām sievietēm nav regulārie standarta cikli, bet gan savs ar savām īpatnībām.

Vienreizējs pirkums   7 gadu darbības ilgums Izturīgs    Ražots VācijāLADY-COMP --> LADY-COMP baby
Ja Jūsu rīcībā jau ir Lady-Comp, to ir iespējams atjaunināt ar Lady-Comp baby programmatūru jebkurā laikā, izmantojot SD karti.     


Iepirkumu grozs:

    
"Burvīgs mazs aparātiņš. Iesaku to visām sievietēm. Pati izmantoju jau 3. gadu. Manam vīram patīk redzēt zaļo gaismiņu, bet man patīk, ka nav jaizmanto nekas hormonāls, tādejādi ietekmējot sava ķermeņa normālu darbību." 
________________________________________________
DANIELA, Rīga | Jūlijs 16, 2009 


Lady-Comp baby var palīdzēt
pāriem ar samazinātu auglību!
Kā? Vairāk informācijas sadaļā:
MEDICĪNA > NEAUGLĪBA


LAIKS MĪLESTĪBAI!
Amerikāņu pētījumā tika novērotas 276 sievietes, kurām bija grūtības ieņemt bērniņu un kuras bija nesen sākušas lietot auglības monitoru. Puse šo sieviešu  ieņēma jau pēc viena mēneša kā bija lietojušas cikla datoru. Pēc trim cikliem, 90% sieviešu veiksmīgi ieņēma bērniņu.

Vidēji, sieviete jau būtu iztērējusi auglības ārstēšanai $6,500, bet dažos gadījumos pat līdz $15000. Vairāk kā 60% sieviešu bija jau ārstējušās citur, pakļaujot savu ķermeni kaitīgām un dārgām procedūrām kā hormonālā ārstēšana vai makslīgā apaugļošana.

Jūs varat pasargāt sevi no lieka stresa un vilšanās, novērojot savu ciklu  un izmanotojot savas visauglīgakās cikla dienas bērniņa ieņemšanai.
Visauglīgākajās cikla dienās ļaujieties romantikai un lai Jūsu sapņi kļūst realitāte.
Avots «VE NEWS» 02/07 "Planning".Grūtniecības laikā
Pēc grūtniecības konstatēšanas vēlams turpināt temperatūras mērījumus vēl 6 līdz 12 nedēļas, lai kontrolētu normālu grūtniecības norisi. Pēc tam savu Lady-Comp baby varat nolikt drošā vietā līdz bērniņa piedzimšanai, tikai ik pēc trim mēnešiem pārbaudot baterijas un nepieciešamības gadījumā uzlādējot tās.


Pēc dzemdībām
Ja pēc dzemdībām esat nolēmusi bērniņu barot ar krūti, nedodot nekādu piemaisījumu, tad temperatūras mērīšana būtu jāatsāk ar 5.nedēļu.
Savukārt, ja barojat makslīgi vai jaukti (krūts + pudelīte), tad mērījumi būtu jāatsāk ar cikla 22. dienu.


Svarīgi!!!
Auglīgo dienu noteikšana pēcdzemdību periodā notiek vadoties no gļotu un dzemdes kakliņa novērojumiem, bet ar temperatūras palīdzību konstatējam notikušo ovulāciju.
Šajos gadījumos griezieties mūsu servisa centrā, kur Jums palīdzēs pieredzējuši, sertificēti AAM konsultanti.


Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē