Lady-Comp klīniskie pētījumi - Lady-Comp >

Lady-Comp klīniskie pētījumi - Lady-Comp

Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne:

        EFEKTIVITĀTE      KLĪNISKIE PĒTĪJUMIKlīniskie pētījumi
Prof. Dr. G. Freundl, bijušais Diseldorfas-Benratas pašvaldības slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas galvenais ārsts, ir vairākkārt klīniski testējis cikla datorus. Rezultāti tika prezentēti dažādās medicīnas konferencēs Eiropā.


KLĪNISKAIS PĒTĪJUMS "BABY-COMP,
LADY-COMP UN PEARLY EFEKTIVITĀTE”.
„Augstā temperatūras sensoru mērījumu precizitāte un precīzais temperatūras aprēķina algoritms nodrošina augstu metodes drošuma procentu, kas nepārprotami izceļas konkurētspējīgu ierīču vidū.
Ierīces ekspluatācija un apkope ir lietotājam draudzīga un vienkārša – visi būtiskie aspekti, kas nodrošina drošu un korektu ierīces pielietošanu, ir izsmeļoši aprakstīti instrukciju rokasgrāmatā.
Vairāki zinātniski pētījumi, kas ir publicēti populāros žurnālos, kalpo kā pierādījums VE elektronisko cikla ierīču kontraceptīvajai efektivitātei un drošumam. Visi pētījumi tika veikti neatkarīgi; neviens no iesaistītajiem ārstiem nesaņēma nekādu finansiālu dotāciju un nebija radniecīgi saistīts ar Valley Electronics, tāpēc šo neatkarīgi pubicēto informāciju var droši uzskatīt par uzticamu un objektīvu.”
ClevaMed Dr. Med. Andreas MarxBABY-COMP® un LADY-COMP® klīniskie testi (ENG)
Ievietots: 02. 04. 2015     Faila izmērs: 66 kB


Atbilstības sertifikāts (ENG/DE)
Ievietots: 02. 04. 2015     Faila izmērs: 41 kB
Iepirkumu grozs:

    
Es mīlu Ladycomp! Paldies izstrādātājiem!
________________________________________________
SANDRA, Rīga | Jūnijs, 2011


Klīniskā pārbaude
2010.gads. Lady-Comp, Baby-Comp un Pearly kontraceptīvās efektivitātes pārbaude; 131 sievietes un 2’843 ciklu pārbaude vairāk kā 12 mēnešu garumā. Klīniskais pētījums veikts Polijā, Prof. Ewa Markewitz vadībā.
Rezultāti: Lietotāju Perla indekss 0.64. 

1998.gads. Lady-Comp, Baby-Comp un Pearly kontraceptīvās efektivitātes pārbaude; 686 sievietes no Vācijas, Šveices un Meksikas piedalījās pētījumā, kas ilga vairāk nekā divus gadus. Klīniskais pētījums veikts Vācijā, Diseldorfas Universitātes slimnīcas vadībā.
Rezultāti: Lietotāju Perla indekss 0.7.


Klīniskā pārbaude "Plānošana"
Sadaļā „Lejupielādes” jūs atradīsiet Prof. S. Dessole vadītā pētījuma kopsavilkumu, kas tika prezentēts „Starptautiskā Neaglības un Apaugļošanas Tehnoloģiju sanāksmē” Porto Cervo (Itālijā) 1997. gadā.


Svarīgi zināt!
Kas jāzina pirms Lady-Comp iegādes un kādos gadījumos Lady-Comp būs mazāk piemērots 
Augi auglībai
Augi, kurus lietojot uzturā, var uzlabot sava ķermeņa dabisko auglību dažādos veidos 
Klientu lojalitāte
Mums ir svarīgs katrs klients!
Noskaidro, kā Lady-Comp var iegadāties izdevīgāk 
SIEVIŠĶĪGI - DROŠI - DABISKI    |    LADY-COMP® ATBALSTA JŪSU DABISKOS ĢIMENES PLĀNOŠANAS MĒRĶUS KĀ NEVIENS CITS   |   NOTEIKUMI, GARANTIJA UN SERTIFIKĀTI
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē